Stołeczna Straż Miejska.   Uwaga: Stołeczna Straż Miejska. Kliknij w głośniczek aby odsłuchać zaznaczony tekst GSpeech

2020 03 top kwiecien 1

2020 03 koronawirusWobec konieczności ograniczenia rozprzestrzeniania się choroby wywoływanej przez koronawirusa, mając na względzie zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców Warszawy, a także osób czasowo przebywających w stolicy, Straż Miejska m.st. Warszawy zaleca ograniczenie lub zaniechanie osobistych wizyt w poszczególnych oddziałach terenowych straży miejskiej.

Dotyczy to wizyt związanych z potrzebą powiadomienia o zdarzeniu, składania pism, innych spraw niewymagających nagłych interwencji.
Do Państwa dyspozycji pozostaje poczta elektroniczna poszczególnych oddziałów terenowych:
Śródmieście: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Mokotów, Wilanów, Ursynów: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ochota, Ursus, Włochy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wola, Bemowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Żoliborz, Bielany: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Praga Północ, Białołęka, Targówek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Praga Południe, Wawer, Rembertów, Wesoła: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Oddział Ochrony Środowiska: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sprawy można także przekazywać za pośrednictwem profilu zaufanego lub certyfikatu kwalifikowanego e-PUAP na adres urzędu: Straż Miejska m.st. Warszawy.
Jednocześnie informujemy, że do Państwa dyspozycji pozostaje numer alarmowy Straży Miejskiej m.st. Warszawy: 986.

 

2020 03 koronawirus plakat

 

g 1 g 2 g 3 g 4 g 5 g 6 g 7
g 1 g 2 g 3 g 4 g 5 g 6 g 7
stopka
Uwaga: Kliknij w głośniczek aby odsłuchać zaznaczony tekst GSpeech