Stołeczna Straż Miejska.   Uwaga: Stołeczna Straż Miejska. Kliknij w głośniczek aby odsłuchać zaznaczony tekst GSpeech
logo gora
logo dol

Wybór rozmiaru czcionki

A- A A+
serwisy mapowe

serwisy mapowe logo

UWAGA!

Prezentowane na naszej stronie serwisy mapowe mają charakter wyłącznie poglądowy i w żadnym razie nie mogą być traktowane jako dokumenty oficjalne. Nie mogą też być podstawą jakichkolwiek czynności administracyjnych czy urzędowych. Mapy ani żadne ich części nie mogą być wykorzystywane w systemach odtwarzalnych bądź reprodukowane w jakikolwiek sposób. Treść tej i dalszych stron chroniona jest prawem autorskim.

 

mapa logo 1Interwencje Straży Miejskiej m.st. Warszawy

Serwis prezentuje analizę interwencji strażników w różnych kategoriach będących przekrojem spraw najczęściej zgłaszanych do Straży Miejskiej. Analiza przedstawiona jest w postaci kartogramu, przy zastosowaniu siatki o boku 250 m. Natężenie liczby zdarzeń prezentowane jest za pomocą kolorystyki kwadratu. Po kliknięciu w kwadrat widoczna będzie liczba podjętych interwencji na tym obszarze. Serwis przedstawia dane z ostatnich trzech lat.

.

 

mapa logo 1Straż Miejska w trosce o dzieci

W serwisie zaprezentowano szereg działań podejmowanych przez Straż Miejską w trosce o najmłodszych. Znajdziemy tu informacje m.in. o Miasteczku Ruchu Drogowego, projekcie „Teatr na straży”, a także o imprezach cyklicznych promujących wśród dzieci i młodzieży szeroko pojęte zasady bezpieczeństwa. W serwisie sprawdzić można lokalizacje wydarzeń, w których będzie uczestniczyła Straż Miejska. Znajduje się tam również mapa z rozmieszczeniem placów zabaw kontrolowanych przez strażników.

 

eko zwierzeta logoStraż Miejska w trosce o zwierzęta

Serwis przedstawia wybrane aspekty z działalności dotyczącej zwierząt na terenie miasta w ujęciu 12 miesięcy.​

 

mapa logo 1Bądź bezpiecznym rowerzystą!​

W serwisie można zapoznać się z informacją o przepisach ruchu drogowego ważnych z punktu widzenia rowerzystów, ale również o zdarzeniach, które zostały zarejestrowane przez patrole straży w zakresie naruszeń przepisów przez cyklistów w latach ubiegłych. Serwis oprócz znaczenia informacyjnego ma podnosić świadomość użytkowników w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Należy pamiętać, że zarówno rowerzyści, piesi, jak i kierowcy powinni szanować swoje prawa w celu zwiększenia bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego.

 

mapa logo 1Oddziały Terenowe Straży Miejskiej m.st. Warszawy

 

Serwis prezentuje Oddziały Terenowe Straży Miejskiej m.st. Warszawy, wyjaśnia cel takiej struktury jednostki. W aplikacji można również zobaczyć miejsca siedzib poszczególnych oddziałów, co ułatwia ewentulne odnalezienie oddziału w celu załatwienia sprawy.

 

g 1 g 2 g 3 g 4 g 5 g 6 g 7
g 1 g 2 g 3 g 4 g 5 g 6 g 7
stopka
Uwaga: Kliknij w głośniczek aby odsłuchać zaznaczony tekst GSpeech