Stołeczna Straż Miejska.   Uwaga: Stołeczna Straż Miejska. Kliknij w głośniczek aby odsłuchać zaznaczony tekst GSpeech
logo gora
logo dol

Wybór rozmiaru czcionki

A- A A+

wezwanie

rodo

bip logo

epuap

raporty

poznaj sm

Kamera nasobna na mundurze strażnika miejskiegoStrażnicy z VI Oddziału Terenowego pomogli odnaleźć osobę poszukiwaną przez Podkarpacki Urząd Celno-Skarbowy z Przemyśla.

Funkcjonariusze skarbówki ustalili, że osoba, której poszukują do jednej z prowadzonych spraw, może przebywać na terenie VI Oddziału Terenowego i zwrócili się o pomoc. Co prawda poszukiwanie człowieka na obszarze obejmującym Pragę Północ, Targówek i Białołękę przypomina szukanie igły w stogu siana, to jednak... Kiedy strażnikom z referatu komunalnego przedstawiono na odprawie zdjęcie, personalia i kilka szczegółów na temat poszukiwanej osoby, z poleceniem zwrócenia uwagi, czy ktoś o takim rysopisie nie przebywa na ich terenie, na efekty nie trzeba było długo czekać. Już po kliku dniach jedna z załóg wskazała funkcjonariuszom z Przemyśla czas i miejsce, w którym będzie można spotkać poszukiwanego.
Podkarpacki Urząd Celno-Skarbowy podjął wobec niego zamierzone czynności, a na ręce naczelnika VI Oddziału Terenowego przesłał imienne podziękowania dla strażników.

 

g 1 g 2 g 3 g 4 g 5 g 6 g 7
g 1 g 2 g 3 g 4 g 5 g 6 g 7
stopka
Uwaga: Kliknij w głośniczek aby odsłuchać zaznaczony tekst GSpeech