Stołeczna Straż Miejska.   Uwaga: Stołeczna Straż Miejska. Kliknij w głośniczek aby odsłuchać zaznaczony tekst GSpeech
logo gora
logo dol

Wybór rozmiaru czcionki

A- A A+

wezwanie

rodo

bip logo

epuap

raporty

poznaj sm

2016 09 Finlandia1

Brązowy medalista z Budapesztu i Belgradu, srebrny z Sarajewa, wicemistrz Świata Weteranów w Atenach. W tym roku funkcjonariusz Mariusz Wiśniewski z Referatu Szkoleń ponownie stanął na podium Mistrzostw Świata Weteranów w Zapasach zajmując drugie miejsce w kategorii wagowej do 85 kg.

Mariusz Wiśniewski zdobył w minioną niedzielę tytuł Wicemistrza Świata Weteranów w zapasach w stylu klasycznym podczas Mistrzostw, które w tym roku odbyły się w Finlandii w Seinajoki w dniach od 23 do 25 września.
Przypomnijmy, że Mariusz jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Świata, nieprzerwanie od siedmiu lat jest Mistrzem Polski w zapasach weteranów w stylu klasycznym w kat. wagowej 85 kg. Jest również instruktorem taktyki i techniki podejmowania interwencji, instruktorem rosyjskiego systemu walki „systema", trenerem II klasy zapasów a także trenerem w jednym z warszawskich uczniowskich klubów sportowych. Mariusz Wiśniewski wyszkolił wielu utalentowanych zawodników młodzieżowych. W Straży Miejskiej pracuje od 23 lat.
Gratulujemy kolejnego sukcesu!


Referat Prasowy

2016 09 Finlandia2

 

g 1 g 2 g 3 g 4 g 5 g 6 g 7
g 1 g 2 g 3 g 4 g 5 g 6 g 7
stopka
Uwaga: Kliknij w głośniczek aby odsłuchać zaznaczony tekst GSpeech