Stołeczna Straż Miejska.   Uwaga: Stołeczna Straż Miejska. Kliknij w głośniczek aby odsłuchać zaznaczony tekst GSpeech
logo gora
logo dol

Wybór rozmiaru czcionki

A- A A+

wezwanie

rodo

bip logo

epuap

raporty

poznaj sm


2016 09 bezpieczna warszawianka 04Niespełna 3 godziny wystarczyły, by wyczerpał się limit miejsc na organizowany przez Straż Miejską m.st. Warszawy kurs samoobrony "Bezpieczna Warszawianka". Podczas kursu, który rozpoczyna się już 17 września, strażnicy miejscy przeszkolą 80 pań.


Po raz kolejny kurs samoobrony dla kobiet organizowany przez warszawskich strażników cieszył się ogromnym zainteresowaniem warszawianek. Informujemy, że lista osób chętnych do wzięcia udziału w zajęciach została zamknięta.
Wszystkie chętne panie, które nie zdążyły zapisać się na kurs, serdecznie zapraszamy na kolejne edycje.
W trakcie kursu samoobrony instruktorzy nauczą przede wszystkim, jak unikać niebezpiecznych sytuacji, a jeśli już do nich dojdzie – w jaki sposób bronić się przy pomocy wyuczonych technik sztuk walki. Strażnicy prowadzący zajęcia przekażą kursantkom podstawy wiktymologii i pomogą ukształtować podstawowe nawyki obronne. Znajomość chwytów obezwładniających i umiejętność unikania ataków zwiększą pewność siebie oraz pozwolą na szybkie reagowanie w sytuacjach zagrożenia.


Zajęcia odbywać się będą w soboty o godz. 10:00 i 12:00 oraz w niedziele o godz. 10.00 i 12:00.
Miejsce zajęć: sala sportowa przy ul. Sołtyka 8/10 na warszawskiej Woli (siedziba IV Oddziału Terenowego Straży Miejskiej m.st. Warszawy).


Referat Prasowy

 

g 1 g 2 g 3 g 4 g 5 g 6 g 7
g 1 g 2 g 3 g 4 g 5 g 6 g 7
stopka
Uwaga: Kliknij w głośniczek aby odsłuchać zaznaczony tekst GSpeech