Stołeczna Straż Miejska.   Uwaga: Stołeczna Straż Miejska. Kliknij w głośniczek aby odsłuchać zaznaczony tekst GSpeech
logo gora
logo dol

Wybór rozmiaru czcionki

A- A A+

wezwanie

rodo

bip logo

epuap

raporty

poznaj sm

2017 02 florka 01Blisko czterdziestu młodych widzów 21 lutego oglądało spektakl „O Florce, która chciała zostać piłkarzem”, tym razem wystawiony w sali szpitala dziecięcego przy Żwirki i Wigury.

Według opiekunów, spektakl był mocno wyczekiwany. – Dzieci przygotowały nawet plakat zapraszający na przedstawienie. I chociaż na początku były nieco spięte, to po wszystkim dawno nie widzieliśmy ich tak podekscytowanych – mówili.

O czym jest spektakl? Ma odpowiedzieć na szereg pytań: Komu powierzyłbyś swoją tajemnicę? Czym jest zaufanie? Kim jest osoba nieznajoma? Czy może być dobra, czy zła? Jakie są zasady ostrożności w kontaktach z osobami nieznajomymi? Odpowiedzi są ukryte w opowieści o Florce, która o swoim marzeniu – piłce nożnej - opowiada mamie. Ta jednak nie podziela entuzjazmu córki. Wykorzystuje to nieznajoma osoba, która zdobywa zaufanie dziewczynki, obiecując, że w zamian za przyjaźń pomoże zrealizować jej marzenie.

Spektakl odbył się w ramach Zimy  wmieście 2017.

Teatr w Szpitalu Pediatrycznym 22017 02 florka 03Teatr w Szpitalu Pediatrycznym 4Teatr w Szpitalu Pediatrycznym 6Teatr w Szpitalu Pediatrycznym 7Teatr w Szpitalu Pediatrycznym 8Teatr w Szpitalu Pediatrycznym 10Teatr w Szpitalu Pediatrycznym 11Teatr w Szpitalu Pediatrycznym 12Teatr w Szpitalu Pediatrycznym 13Teatr w Szpitalu Pediatrycznym 14Teatr w Szpitalu Pediatrycznym 16Teatr w Szpitalu Pediatrycznym 172017 02 florka 15

 

g 1 g 2 g 3 g 4 g 5 g 6 g 7
g 1 g 2 g 3 g 4 g 5 g 6 g 7
stopka
Uwaga: Kliknij w głośniczek aby odsłuchać zaznaczony tekst GSpeech