Stołeczna Straż Miejska.   Uwaga: Stołeczna Straż Miejska. Kliknij w głośniczek aby odsłuchać zaznaczony tekst GSpeech
logo gora
logo dol

Wybór rozmiaru czcionki

A- A A+

wezwanie

rodo

bip logo

epuap

raporty

poznaj sm

Radiowóz straży miejskiej, w tle karetka pogotowia i leżący na ziemi motocykl i ratownicy udzielający pomocy motocykliścieJadący rankiem 10 maja ulicą Księcia Ziemowita strażnicy miejscy z Oddziału Ochrony Środowiska zobaczyli rozbity motocykl i taksówkę marki Toyota.

Motocyklista wymagał pomocy medycznej. Strażnicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i wezwali służby.
Około godziny 8.20 patrol straży miejskiej jechał ulicą Ziemowita. Przed jedną z posesji funkcjonariusze zobaczyli rozbity motocykl i stojącą obok taksówkę. Miejsce wypadku natychmiast zabezpieczono. Jak ustalili strażnicy kierowca taksówki nie wymagał pomocy medycznej, ale potrzebował jej motocyklista, który miał złamaną rękę. Mężczyzna skarżył się też na zawroty głowy. Jego uszkodzony kask świadczył o sile uderzenia. Oczekując na przyjazd służb ratowniczych, funkcjonariusze monitorowali stan poszkodowanego. Kilkanaście minut później mężczyzna został zabrany do szpitala. Dalsze czynności na miejscu wypadku prowadziła policja.

Radiowóz straży miejskiej, w tle karetka pogotowia i leżący na ziemi motocykl i ratownicy udzielający pomocy motocykliście

 

g 1 g 2 g 3 g 4 g 5 g 6 g 7
g 1 g 2 g 3 g 4 g 5 g 6 g 7
stopka
Uwaga: Kliknij w głośniczek aby odsłuchać zaznaczony tekst GSpeech