Stołeczna Straż Miejska.   Uwaga: Stołeczna Straż Miejska. Kliknij w głośniczek aby odsłuchać zaznaczony tekst GSpeech
logo gora
logo dol

Wybór rozmiaru czcionki

A- A A+

wezwanie

rodo

bip logo

epuap

raporty

poznaj sm

2018 08 autobus 03Funkcjonariusze z III oddziału terenowego, w trakcie patrolu 30 sierpnia, zauważyli autobus linii 128, który wjechał w latarnię uliczną. Natychmiast podjęli interwencję.

Zabezpieczyli teren i niezwłocznie udali się do autobusu. Na szczęście nikt nie odniósł żadnych obrażeń. Kierowca stwierdził, że jedna z pasażerek spadła z siedzenia, co odwróciło jego uwagę i wjechał w latarnię. Kobieta, wciąż znajdująca się w autobusie, po upadku na podłogę była pobudzona i był z nią utrudniony kontakt słowny, dlatego strażnicy wezwali pogotowie ratunkowe. Na miejscu pojawił się także pracownik nadzoru ruch oraz patrol policji. Załoga pogotowia, po wstępnym badaniu, stwierdziła, że żadna z poszkodowanych osób nie wymaga hospitalizacji. Okazało się jednak, że pasażerka która spadła z siedzenia, jest nietrzeźwa i nie może oddalić się samodzielnie z miejsca zdarzenia. Wezwany patrol przewozowy odstawił kobietę do Stołecznego Ośrodka dla Osób Nietrzeźwych.

Strażnicy miejscy zawiadomili odpowiednie służby, w celu naprawy lub usunięcia uszkodzonej latarni ulicznej. Do chwili ich przyjazdu zabezpieczali miejsce wypadku przed dostępem osób postronnych.


  • 2018_08_autobus_00
  • 2018_08_autobus_01
  • 2018_08_autobus_02
  • 2018_08_autobus_03
 

g 1 g 2 g 3 g 4 g 5 g 6 g 7
g 1 g 2 g 3 g 4 g 5 g 6 g 7
stopka
Uwaga: Kliknij w głośniczek aby odsłuchać zaznaczony tekst GSpeech